فروش

فروش محصولات شرکت کاوش کیمیای کرمان صرفا از طریق مجاری رسمی و تایید شده توسط سازمان حفظ نباتات با رعایت کلیه قوانین و مقررات جاری کشور انجام می شود.

کاوش کیمیای کرمان برای اطمینان از عملکرد صحیح زنجیره توزیع و حمایت از توزیع کنندگان و خرده فروشان و اطمینان از ارایه خدمات پس از فروش مناسب به مصرف کنندگان و پرهیز از نشت کالا به مجاری دلالان و فروشندگان غیر مجاز، در هر استان یا منطقه یک نماینده انحصاری معرفی نموده و کلیه عملیات فروش و توزیع را از طریق نماینده استانی خود انجام می دهد. بدینوسیله ردیابی کالا در زنجیره توزیع میسر شده و شکایات و نارضایتی های احتمالی از سوی نمایندگان، گزارش شده و از طریق تیم فنی با هماهنگی نماینده پیگیری و بررسی می شود.

شرایط اعطای نمایندگی

– نمایندگی به صورت انحصاری و در سطح استان اعطا می شود و قابل واگذاری در سطح یک یا چند شهرستان  نمی باشد.

– نماینده باید دارای شرایط قانونی لازم منجمله پروانه معتبر توزیع (دارای کد یکتا) از سازمان حفظ نباتات و سازمان نظام مهندسی کشاورزی باشد.
– نماینده باید دارای انبار استاندارد در محل مناسب بوده و کلیه مسئولیتهای نگهداری سموم در انبار از لحظه تحویل کالا را بر عهده بگیرد.
– نمایندگی به هیچ وجه دائمی نبوده و در صورت تخلف از مقررات و قوانین کشوری توزیع سموم و یا دستورالعملهای صادره از سوی شرکت و یا عدم فعالیت مناسب به تشخیص شرکت به طور یکطرفه قابل فسخ می باشد.
– نمایندگان، عوامل توزیع و خرده فروشان شرکت موظفند محدوده جغرافیایی توافق شده با شرکت را مراعات و از فروش کالا به خارج از محدوده بطور کلی و جزئی و به هر نحو جلوگیری نمایند. تخلف از این اصل ممکن است به تعلیق نمایندگی منجر شود. به همین منظور هر محموله محصول دارای کد رهگیری یکتا می باشد.
– شرایط فروش به کلیه نمایندگان در سطح کشور یکسان است.